Przejdź do treści

Kacik językowy

Na każdym egzaminie ustnym z języka angielskiego uczeń ma za zadanie opisać obrazek. Okazuje się, że nie jest to wcale łatwe zadanie dopóki się tego nie nauczy. My już wiemy jak to robić poprawnie :)

                                                                                    
Czy byliście kiedykolwiek na koncercie, o którym chcielibyście opowiedzieć całemu światu. Idealną formą w obecnych czasach jest wpis na bloga. Nam udało się to zrobić w języku angielskim.

         

Nie macie przypadkiem sprawnego telefonu na sprzedaż? Jeśli chcecie umieścić ogłoszenie w języku angielskim w Internecie, to służymy pomocą. Właśnie nauczyliśmy się jak redagować tego typu formy wypowiedzi.

            ********  ********  ********
Po powrocie z kwarantanny czekała na nas w sekretariacie miła  niespodzianka- listy od francuskich kolegów i koleżanek. Są to nasi  rówieśnicy zafascynowani językiem angielskim równie mocno jak my. Dzięki  dodatkowym lekcjom języka angielskiego mamy czas na praktyczne  wykorzystanie tego języka i zawarcie nowych przyjaźni  korespondencyjnych, które mamy nadzieję, że przetrwają długie lata.
    
ZAPRASZAMY do Galerii

******** ******** ********
Witajcie czytelnicy i czytelniczki!!Cieszymy  się, że zdecydowaliście się tutaj zajrzeć. Stawiamy pierwsze  samodzielne kroki w trudnej sztuce pisania w języku obcym. Na rozgrzewkę  napisaliśmy pocztówkę z wakacji. Ze względu na pandemię, która  większość z nas zatrzymała w domach musieliśmy puścić wodzę fantazji.   Można by powiedzieć, ze jest to podwójna rozgrzewka....nie tylko  powakacyjna, ale również ta główna przed nawiązaniem kontaktu  korespondencyjnego z rówieśnikami z Francji. W oczekiwaniu na listy od  nich ćwiczymy wytrwale tę potrzebną umiejętność.


A to my przy pracy
Darmowy licznik odwiedzin
Wróć do spisu treści