UWAGA UCZNIOWIE KLAS I-III
Przed 1 listopada uczniowie klasI-III przebieraja sie za świętych.Popieramy polska tradycję  i w dniu 30 października - piątek - przychodzimy do szkoły przebrani za dowolna postać świętego (Aniła, Patrona Świętego...).
Na przebranych uczniów czekaja upominki.Najpiekniejsze stroje  i ich wlaścicieli uwieńczymy na zdjęciu zamieszczonym na stronie internetowej szkoły.
                                                                                                                                      Informacje katechetka M. Śliwińska  oraz wychowawcy klas.

Konkurs wiedzy  dla uczniów klas V-VI
TEST SPRAWDZAJĄCY WIEDZĘ O WIELKIM  PRYMASIE  POLSKI- KARDYNALE STEFANIE WYSZYŃSKIM
odbędzie sie
kl Va - piątek - 25 października 2020r. godz. 9:00 w sali nr 35
kl VIa - piątek - 25 października 2020r. godz. 13:00 w sali nr 38
kl VIb - piątek - 25 października 2020r. godz. 12:00 w sali nr 40

Zapraszamy. Nagrody czekaja!!!
Informacje: M. Śliwińska

KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-IV
"Misjonarze niosą światu Dobrą Nowinę"
Przedstaw samodzielnie pracę misjonarzy wykonując pracę plastyczną SAMODZIELNIE!, dowolnego formatu w dowolnej technice.
Prace oddajemy do 25 października 2020r. Na wykonawców najpiękniejszych prac czekaja nagrody!
Informacje: M. Śliwińska